Servisní technik pro bary a kasina (Brno)

Srpen 25, 2017

Co takhle stát se posilou našeho sehraného týmu servisních techniků pro naše bary, herny a kasina? Hledáme vytrvalce, který bude chtít dělat svou práci co nejlépe a práce u nás ho bude bavit.

Když se stanete servisákem provozního oddělení, tak víme jistě, že

  • Během dne opravíte nebo vyměníte několik automatů a otestujete jejich funkčnost.
  • Většinu času strávíte na jednodenních servisních výjezdech po celé ČR.
  • Každý den bude jiný, nabízíme různorodou práci.
  • Vás pečlivě zaškolíme. Budete velmi úzce spolupracovat se zkušenými kolegy, kteří jsou ochotni Vám kdykoli poradit.

S kým a kde budete pracovat?

Každý chce vědět s kým a kde bude pracovat. Vy se na této pozici potkáte hlavně s ostatními servisními techniky, provozními barů a kasin. Podívejte se na naše video a dozvíte se víc o tom, kdo jsme, co-jak-kde děláme.

Jak si VÁS představujeme?

  • Potřebujeme vzdělání v oboru elektro a osvědčení na vyhlášku 50 (§ 6).
  • Řízení auta pro Vás není problém.
  • Jste běžný uživatel počítače. Víte jak ho zapojit, nastavit a spustit.
  • Bez manuální zručnosti to nepůjde. Budete rozdělávat komponenty a hrát si se zapojením.
  • Potřebujeme i fyzickou zdatnost, naše stroje něco váží.
  • Přidat se k nám můžete co nejdříve.

Proč my?

  • Jsme bezva parta a sehraný tým zkušených techniků.
  • Dostanete služební auto, notebook, telefon a vše, co budete ke své práci potřebovat.
  • Budete mít nárok taky na zdravotní volno/sick day a stravenky, kafe a ovoce zdarma na pracovišti.
  • Pro věrné zaměstnance máme širokou škálu benefitů a dodatkovou dovolenou.

 

Tak neváhej a napiš nám na adresu kariera@kajot.cz nebo vyplň formulář. Zavoláme si, potkáme se, a pokud to klapne, staneš se brzy součástí naší bezva party.

Zasláním životopisu a dalších osobních materiálů s tvými osobními údaji dáváš souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tvoje materiály budou považovány za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu s uvedeným zákonem. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.